משלוחים

לקוחות יקרים,

להלן אפשרויות המשלוח ברכישת ספרים של הוצאת המרכז האקדמי שלם (להלן "ההוצאה", "הוצאת שלם"):

  • איסוף עצמי ממשרדי ההוצאה – ללא עלות ובתיאום מראש בלבד
  • משלוח עד הבית (דואר ישראל) – ללא עלות וללא התחייבות לזמן אספקה ואיכות המוצר הסופי
  • משלוח לנקודת איסוף (בשירות חברת המשלוחים BoxIt) – הזמנות מעל 99 ₪ ללא עלות. הזמנה מתחת ל-99 ₪: 15 ₪ למשלוח.
    כל לקוח יקבל הודעת סמס שמודיעה לו שהחבילה שלו נמצאת בנקודת המסירה הקרובה ביותר לכתובת שהוא נתן בביצוע הזמנה, ועליו לאסוף את החבילה תוך 7 ימים (אם נקודת האיסוף היא חנות) או תוך 48 שעות (אם נקודת האיסוף היא לוקר).
    אנא התייעצו במפת נקודות המסירה בלינק הבא על מנת לבחור את נקודת האיסוף העדיפה לכם (יש ללחוץ על הכותרת נקודות שירות על מנת לפתוח את המפה): https://boxit.co.il. בסיום ביצוע ההזמנה, יישלח למזמין דואר אלקטרוני עם פרטי ההזמנה שביצע ויהווה אישור על קליטת ההזמנה על ידי ההוצאה. ניתן להתעדכן בסטטוס ההזמנה בפניה בדואר אלקטרוני בכתובת shalempress@shalem.ac.il או באמצעות מספר המעקב שניתן עם פרטי ההזמנה.
    חשוב: משלוחים שלא ייאספו יוחזרו למשרדי ההוצאה ויופצו מחדש ללקוח בתשלום נוסף. לפרטים, אנא פנו לצוות ההוצאה בכתובת shalempress@shalem.ac.il.
  • משלוח לחו"ל – 30 ש"ח עבור כל חבילה. בביצוע הזמנה לחו"ל, ייתכן שיושתו על המוצר שהוזמן מיסים, היטלים ו/או תשלומים שונים החלים במדינה אליה הוזמן המוצר. תשלומים אלה יחולו על הלקוח בלבד.

הוצאת המרכז האקדמי שלם שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לגרוע ולשנות את המבצעים וההטבות המפורסמים באתר בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לרבות לאחר פרסומם באתר האינטרנט.